ברוכים הבאים ל-גייר קליניק, מרכז לרפואה טבעית - Gayer Clinic, Iridiology & Nutrition - Israel

עמוד הבית / English
גייר קליניק
נציגות האיגוד הבינלאומי לאירידולוגיה
אבחון אירידולוגיה רב-מימדית
תזונה
ניקוי רעלים והידרותרפיה של המעי
טיפולים נוספים
המלצות
מכללת "גייר קליניק"
הרצאות וסדנאות
מוצרים
כלי עבודה לאירידולוג
צור קשר
קישורים
אלבום תמונות ישראל

גייר קליניק - המרכז שלך לאורח חיים בריא ומאוזן

אירידולוגיה אירידולוגיה רב-ממדית לחמית העין


אירידולוגיה, אבחון הקשתית, מאפשרת לפתוח חלון למצב בריאותו של האדם מבחינה פיזית, רגשית/נפשית, שכלית, רוחנית ומבנה אישיות.

העיניים הם "חלון לנשמה"

הגמרא מציינת שטפטוף שתי טיפות יין אדום לעין מגלה את מפת גוף האדם בקשתית.

מה זה אירידולוגיה?

אירידולוגיה זהו מדע אבחון הקשתית, הרקמה הכי מורכבת בגוף האדם. הקשתית מגלה חוזק מבני, חולשות תורשתיות, מצב בריאות ומה קורה לרקמות ואיברים בגוף האדם לפי אורח חייו.
אבחון מדויק של הקשתית לפי מבנה הסיבים ופיגמנטים מספק מידע שקשה להשיג בשיטות אחרות. למידע זה ערך רב, המכיל ממצאים ברובד הפיזי, הרגשי/נפשי, המנטאלי והרוחני. מדע האירידולוגיה מביא הסבר יותר הוליסטי להבנת מחלות. אירידולוגיה היא כלי אבחון בטוח, לא חודרני ולא כואב. ב- גייר קליניק, משתמשים במצלמה ומיקרוסקופ מתקדמים ומקצועיים לצילום תמונות העיניים (רזולוציה גבוהה והגדלה 40x). תמונות הקשתית, הלחמית וגבול האישון מוצגים על מסך גדול לאבחון מדויק.

    היתרונות הם בלהשיג הבנה לגבי:
  • אילו גורמים פיזיים תרמו לבעיות נוכחיות
  • כיצד בעיות עבר שהודחקו ולא טופלו כראוי גרמו לבעיות נוכחיות
  • איזה אורח חיים וגורמים רגשיים ונפשיים תרמו למצב הנוכחי
  • חולשות גנטיות תורשתיות לגבי מבנה רקמות, חילוף חומרים, חומצות, ליחות, כולסטרול, אנמיה, בלוטות אנדוקריניות ועוד
  • אילו אזורים זקוקים לתמיכה להעלאת הויטאליות ולאיזון
  • הכרת תכונות אישיות
  • כיצד טראומות ולחצים מהעבר משפיעים על חיינו וגורמים למחלות
  • כיצד לשמור על הבריאות, רפואה מונעת

היתרון של האירידולוגיה לפי ד"ר ברנארד ג'נסן

"אירידולוגיה מציעה מבט ייחודי לרעיון ולביצוע של רפואה מונעת. קשה להזהיר אדם לגבי בעיות הבריאות שגופו יפתח, בשימוש בשיטות אבחון ובדיקות מקובלות. שיטות אלו מבוססות על הופעת סימפטום קליני. הקשתית, לעומת זאת, מאפשרת לצפות את הבעיות הרבה לפני הופעת סימפטומים של מחלה. עם מידע זה, ניתן לפתח תוכנית בריאות בהתאמה לצרכי המטופל, וכך למנוע את הופעת המחלה."

משוואת הבריאות לפי ד"ר ביל קראדונה

על מנת להעריך כראוי את מה שהקשתית יכולה לגלות, הבא נכיר את המשוואה הבאה קודם:
מצב הבריאות = תורשה פיזית + סביבה (תזונה, אורח חיים וכו') + מצב רגשי/נפשי/רוחני + גיל.
אנו יורשים תכונות ומאפיינים פיזיים. אנו יכולים לדעת על חלקם מהעץ המשפחתי שלנו, אך עד כמה זה אכן משפיע עלינו? לתזונה ואורח חיים יש השפעה גדולה על אנשים מסוימים, אך למה אחרים יכולים לפגוע בגופם ללא השפעה? אילו היבטים מנטאליים ורגשיים משפיעים משמעותית על הבריאות הפיזית שלנו? וכשאנו מזדקנים, אנו מאבדים את החוסן שלנו בקצב שונה. מה הוא הקצב האישי שלנו?
אירידולוגיה פותרת הרבה מהשאלות הללו. לעבור את החיים ללא המידע הזה, זה כמו לטייל ללא מפה. מהם הסיכויים שלך להגיע ליעד הרצוי? האם תגיע לשם באופן יעיל, או שתעבור מעקפים רבים בדרך? וכיצד תדע לאן אתה הולך אח"כ? השימוש במפת הדרכים או התוכנית שהקשתית מכילה, יכולה לעזור לך לדעת מהי דרגת החוסן שלך (כמה חוסר איזון הגוף שלך יוכל לספוג), היכן לגופך נטייה לחלות, (כולל אילו איברים ומערכות בסיכון גדול יתר), אילו סיבות מסתתרות תורמות לסימפטומים (הסיבות יכולות להיות שונות מאדם לאדם למרות שהסימפטומים זהים), ואילו גורמים רגשיים והתנהגותיים משפיעים על כך. בקצרה, זה יכול להראות מהיכן הגעת, לאן אתה הולך, איזה גוף יש לך כרכב, ואיזה נהג אתה. עם הידע הזה, אתה יכול באופן יעיל יותר להתמודד עם אתגרי הבריאות שלך וכן לזהות אילו פעולות מונעות יהיו הכי חשובות עבורך.

האנטומיה של העין

העיניים הם שלוחה של המוח. כ- 28,000 סוף תאי עצב מגיעים לקשתית ומעבירים מידע מרקמות הגוף שונות. העין מעבירה מידע ויזואלי, אך בנוסף קשורה למערכת הלימבית, המוח הרגשי. הקשתית קשורה למערכת העצבים הסימפתטית האחראית על לחץ ומתח, ולפרה-סימפתטית שאחראית על מצב רגיעה. שתי מערכות אלו שולטות ביחד על כל איבר בגוף ומעבירות למוח מידע באופן קבוע על מצב מטבולי של כל איבר. עצבי הקשתית מגיבים לשינויים כימיים בגוף. קיים מידע קליני מהימן המסביר כיצד יתכן ששינויים בקשתית יהיו קשורים ברפלקס עם שינווים ברקמות באזורים שונים בגוף.


ההיסטוריה של האירידולוגיה

האירידולוגיה החלה בזמנים העתיקים עוד במצרים ומרכז אסיה לפני אלפי שנים. מטפלים עתיקים בדקו את העיניים והלחמית של מטופליהם על מנת לקבוע את אופן הטיפול.
האירידולוגיה המודרנית החלה במאה ה- 19. ד"ר איגנז וון פצלי (1826-1911) מהונגריה, היה המטפל והחוקר הראשון בתחום האירידולוגיה. כילד, הוא נאבק בינשוף שהסתבך בגדר בגן שלו, ובטעות שבר את רגלו. הוא הבחין בקו שחור מופיע בעין הינשוף. שנים אחר כך, למד רפואה ולא שכח את המקרה עם הינשוף. בעבודתו בבית החולים, הוא חקר הרבה עיניי מטופלים לפני ואחרי ניתוחים וביצע ניתוחים לאחר המוות לאישור הממצאים שראה בעיניהם לפני המוות. במהלך אותה תקופה בשוודיה, ילד צעיר בן 8, בשם נילס לילג'קיסט, החל להסתכל בעיניו בזמן שהיה חולה וניתנו לו תרופות מסוימות. אחר כך הוא המשיך את מחקרו ופרסם את ממצאיו. אם נסתכל על העבודה של שני החוקרים, נמצא כי יש דמיון רב במפות האירידולוגיה של שניהם למרות שהם לא הכירו האחד את השני כלל ולא היתה ביניהם כל תקשורת.בשלהי המאה ה- 19 פסטור פלקה משוודיה הפך לאירידולוג מפורסם, בגרמניה יש אף מוסד על שמו. הנרי אדווארד ליין, רופא אוסטרי, הביא את האירידולוגיה לארה"ב.
במהלך המאה ה- 20 לא היתה תקשורת בין יבשת אירופה לארה"ב. בארה"ב, ד"ר ברנארד ג'נסן, הידוע כאבי תורת האירידולוגיה באמריקה, שמר על נר דולק עבור האירידולוגיה. הוא למד וחקר אירידולוגיה במשך 70 שנה. בגרמניה, ג'וזף דק, תאודור קריגר, רודולף שנאבל וג'וזף אנגרר עבדו עם אוניברסיטאות, בתי חולים, ניתוחים לאחר המוות וצילומי רנטגן לאישור ממצאי הקשתית.
ב- 1982 הארי ווולף וד"ר ביל קראדונה, יסדו את הארגון שנקרא NIRA ואיחדו את המחקר מאמריקה ואירופה. שם הארגון הוחלף אח"כ ל- IIPA, האיגוד הבינלאומי לאירידולוגיה.
מחקר מקיף נעשה ע"י רופאים ונטורופאתים ברחבי העולם. אירידולוגיה רב-ממדית מתגלה רובד אחרי רובד. ד"ר לו-ריטו מאיטליה, ממציא סיכון הזמן וטיפול ניקוי טראומות E.C. Tech. השימוש בסיכון זמן נעשה על מנת לזהות טראומות רגשיות או פיזיות מהעבר שרשומות בקשתית וזיהוי הזמן המדויק בו קרו. E.C. Tech זהו, טיפול לניקוי הטראומות ברמת התא. ד"ר לו-ריטו מוביל את המחקר של הגבול הפנימי של האישון (IPB), רקמה שמייצגת את עמוד השדרה וכן מידע פיזי ורגשי.

br>

Sicilian Networks - realisation websites