ברוכים הבאים ל-גייר קליניק, מרכז לרפואה טבעית - Gayer Clinic, Iridiology & Nutrition - Israel

עמוד הבית / English
גייר קליניק
נציגות האיגוד הבינלאומי לאירידולוגיה
אבחון אירידולוגיה רב-מימדית
תזונה
ניקוי רעלים והידרותרפיה של המעי
טיפולים נוספים
המלצות
מכללת "גייר קליניק"
הרצאות וסדנאות
מוצרים
כלי עבודה לאירידולוג
צור קשר
קישורים
אלבום תמונות ישראל

גייר קליניק - המרכז שלך לאורח חיים בריא ומאוזן

אירידולוגיה אירידולוגיה רב-ממדית לחמית העין


אירידולוגיה רב-מימדית

אירידולוגיה רב-מימדית היא תיאוריה ומדע בתחום האירידולוגיה

ה משמעות של אירידולוגיה רב-מימדית היא שסימן אחד בקשתית לא מגלה רק פיסת מידע אחת אלא שאותו סימן יכול לייצג כמה פיסות מידע במימד הפיזי, הרגשי, הנפשי, במימד סיכון הזמן, מימד סיכון המרחב, במימד הרוחני ועוד. האיריס (הקשתית) נשארת מערכת גראפית בסיסית. כל סימן ניתן לפענוח באופן שונה בכל מימד.
לדוגמא, לסימן מסוים אחד במקום מסוים בקשתית יכולים להיות כמה פירושים (לקונה בשעה 6 קרוב לגבול העטרה):

  • מימד פיזי: אפשרות לשינוי בתפקודי הכליות עם נטייה פוטנציאלית לפתח אלרגיות, סרפדת, רגישות למזון, לחץ דם גבוה.
  • מימד רגשי: פחד מביקורת ההורים, החברים לעבודה או חברים, פחדים לא ידועים.
  • סיכון מימד הזמן:אפשרות לטראומה או שינוי מהותי שקרה בגיל 30.
  • מימד רוחני: החלטה לתקשר עם העולם הרוחני, רצון עז לפתח דרך למודעות.

סיכון זמן, האירועים של חיינו מוצגים בקשתית

ד"ר לו-ריטו, חלוץ סיכון הזמן מצא במחקריו שהקשתית אוגרת מידע מתקופת היותנו עוברים ומחזור חיי האדם. משמעות סיכון הזמן היא מצב (פוטנציאלי או ממשי) של סיכון גדול לבריאות, זה מציין תקופה מסוימת בחיי האדם, בה יתכן שאירוע פיזי או פסיכולוגי גרם לשינוי בתפקוד הביולוגי, וגרם להתעוררות בעיה פתולוגית פוטנציאלית. טראומות ומתחים מוקלטים ברמת התא בגופינו, הם פועלים כמו אנטיגן נגד מערכת העצבים המרכזית. אם הניסיון של אירוע טראומתי לא נוקה והשתחרר, האנרגיה השלילית נשמרת בתוך גופינו, ומונעת כוח חיים וחיוניות, הרגשה טובה ושמחת חיים.
אבחון סיכון הזמן יכול לגלות את הזמן המדויק של טראומה או לחץ שהשפיע על האדם. לחץ הוא כל אירוע שיש לו יכולת להשפיע על האיזון הגופני או הנפשי. אירוע כמו גירושין טראומתיים, אלימות, לידה טראומתית, טראומה של האימא בזמן ההיריון, מוות של קרוב משפחה, תאונה, פיטורים מעבודה, כל שינוי בחיים ועוד נרשמים בקשתית.


לחץ להגדלה


E.C. Tech

E.C. Tech זהו טיפול באירידולוגיה, שפותח ע"י ד"ר לו-ריטו MD. הטיפול מבוסס על אבחון הקשתית והשלכת הסימנים על העור. מערכות מסוימות בגוף האדם מכילות את מפת וסימני האירידולוגיה. עירור אזורים מסוימים על העור משחרר את הטראומות ברמת התאים.

הגבול הפנימי של האישון ומימד המרחב

הגבול הפנימי של האישון (IPB) הוא רקמה קטנה שמבצבצת מהאזור החשוך של האישון ומתגלה לאור. יש בה מידע אירידולוגי רב-ממדי. מחקר מעמיק נעשה באיטליה. ד"ר לו-ריטו הוא הסמכות המובילה ללימוד הגבול הפנימי של האישון. על מנת לראות את ה- IPB יש צורך ב-slit lamp ומיקרוסקופ דיגיטאלי בהגדלה 40x.
גבול האישון הפנימי מביא איתו את מימד המרחב, כלומר את המימד הפיזי של חלקי ואברי הגוף השונים. דרך ה- IPB אנו יכולים לזהות את האיברים שיתכן ויהיו חלשים ויפתחו מחלות. המרחב נושא מידע פיזי וכן מידע רגשי ונפשי. ה- IPB לפי מחקרים מאירופה ובעיקר באיטליה מגלה מידע רב. עמוד השדרה מפוענח דרך ה- IPB. עם מידע זה ניתן לכוונן את עמוד השדרה ולזהות איזו חוליה גורמת כאב או בעיה כלשהי. יכולת הספיגה מבוססת על צבע ה- IPB. מידע פיזי ורגשי מופיע בצורות השונות ובצבעים השונים של ה- IPB, אפילו אותיות ומספרים נמצאו ולכל סימן יש משמעות.


לחץ להגדלה


Sicilian Networks - realisation websites