ברוכים הבאים ל-גייר קליניק, מרכז לרפואה טבעית - Gayer Clinic, Iridiology & Nutrition - Israel

עמוד הבית / English
גייר קליניק
נציגות האיגוד הבינלאומי לאירידולוגיה
אבחון אירידולוגיה רב-מימדית
תזונה
ניקוי רעלים והידרותרפיה של המעי
טיפולים נוספים
המלצות
מכללת "גייר קליניק"
הרצאות וסדנאות
מוצרים
כלי עבודה לאירידולוג
צור קשר
קישורים
אלבום תמונות ישראל

גייר קליניק - המרכז שלך לאורח חיים בריא ומאוזן

טיפול אור וצבע עיסוי בריאותי משולב רפלקסולוגיה פרחי באך ארומתרפיה

ארומתרפיה

ב- "גייר קליניק" השימוש בשמנים נעשה בהתאמה אישית למטופל לפי תלונותיו, בעיות נוכחיות וחולשות תורשתיות לאחר האבחון המעמיק בגלגל ולובן העין. שיטות הטיפול שונות ומותאמות לפי הצורך:
  • עיסוי
  • שמנים וקרמים לעור
  • רטיות חמות וקרות
  • טיפול לשיער
  • אמבטיות
  • אידוי במבער
  • שאיפת אדים
  • שימוש פנימי
essential oils for aroma therapy

מקור הארומתרפיה

המושג ארומתרפיה הוטבע לראשונה ב- 1928 ע"י רנה-מוריס פוסה, כימאי צרפתי שעבד בעסק משפחתי לבשמים. הוא הוקסם מיכולות הריפוי של שמנים לאחר שגילה בשמן תאונת עבודה כי שמן הלבנדר עזר להחלים כוויה קשה על היד שלו במהירות ועזר למנוע צלקות. הוא גם מצא שהרבה שמנים ארומאטיים אפקטיביים יותר במצבם המלא מאשר מרכיביהם בנפרד. רופא ומדען צרפתי נוסף, ד"ר ג'אן וולנה, השתמש בשמנים הארומאטיים כחלק מתוכנית שבה הצליח לטפל בבעיות בריאותיות ספציפיות והפרעות פסיכיאטריות. מאדאם מרגריט מאורי, למדה את מחקריו של ד"ר וולנה והשתמשה בידע בטיפולי יופי. היא יצרה תרכובות ארומאטיות אישיות ללקוחות שלה לפי מזגם ובעיות הבריאות האישיות שלהם.

כיצד שמנים ארומאטיים עובדים?

כל שמן ארומאטי הוא תרכובת של מרכיבים שמתקשרים עם הכימיה של הגוף באופן ישיר, ובכך משפיעים על איברים מסוימים או מערכות הגוף. כשהשמנים בשימוש חיצוני כמו בעיסוי, הם נספגים בקלות דרך העור לשאר אברי הגוף ומערכותיו.

כיצד מולקולות השמנים באוויר משפיעות על מערכות הגוף?

ריחות עוברים ישירות למערכת הלימבית במוח (החלק הרגשי) ומעוררים תגובה רגשית מיידית או תגובה אינסטינקטיבית. מולקולות ארומאטיות חודרות לריאות ונספגות דרך הנאדיות לתוך מחזור הדם. הדם מועבר ללב ומשם לכל הגוף במחזור הדם. לשמנים שונים יש תכונות לחלקי גוף שונים, לדוגמא: תבלינים משפיעים על מערכת העיכול. פסולת ורעלים מעובדים ע"י הכבד והכליות ומסולקים בעיקר דרך הריאות, אך גם בשתן ובזיעה.


Sicilian Networks - realisation websites